Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Kategoriler


Velux Çatı Pencere Jaluzi SSL Solar 114x118cm

Durumu:

Kısa Açıklama

Jaluziler Mahremiyet ve ışık kontrolü Kordonsuz çalışma Suya dayanıklıdır ve kolay temizlenir Az bakım gerektiren, neme dayanıklı VELUX Jaluzi banyolar ve mutfaklar için mükemmel seçimdir. Benzersiz tasarımla göze hoş görünmeyen kordonlar ortadan kaldırılmıştır. Gelen ışığının açısını ve miktarını ayarlamak için buton yardımıyla şeritlere yön vermeniz yeterlidir.

6,368.28 / Adet

$ 770.98 / Adet

633.66 / Adet

Adet
ÜRÜN AÇIKLAMASI VE ÖZELLİKLERİ

Az bakım gerektiren, neme dayanıklı VELUX Jaluzi
Şu oda türleri için tavsiye edilir:

  • Mahremiyet ve ışık kontrolü
  • Kordonsuz çalışma 
  • Suya dayanıklıdır ve kolay temizlenir

Az bakım gerektiren, neme dayanıklı VELUX Jaluzi banyolar ve mutfaklar için mükemmel seçimdir. Benzersiz tasarımla göze hoş görünmeyen kordonlar ortadan kaldırılmıştır. Gelen ışığının açısını ve miktarını ayarlamak için çıtaları istediğiniz yönde eğmeniz yeterlidir.

VELUX perdeniz için uygun kullanım türünü seçmek amacıyla, çatı pencerenizin yerini ve perdenin konumunu ne sıklıkla ayarlamayı beklediğinizi dikkate almanız gerekir. 

Elektrikli Jaluziler uzaktan kumandalıdır ve elle ulaşılamayan VELUX çatı pencereleri için veya tavan arası odalarına yenilikçi ve lüks bir hava katmak isteyenler için ideal seçimdir. 

Malzeme

VELUX Jaluziler 35 mm genişlikte lake alüminyum çıtalardan oluşur. Anodize alüminyum zarif yan kanallarda çalışırlar.

Garanti

Tüm VELUX perdeler standartlara tam olarak uyacak şekilde, en kaliteli malzemelerle üretilir ve yıllar boyunca sorunsuz kullanım sunacak şekilde tasarlanır. Tüm VELUX perde ve panjurlar 2 yıl garantilidir.