Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Kategoriler


Mantolama Plastik Dübel 10 cm

Durumu:

Kısa Açıklama

Mantolama Dübeli 10cm MaviKullanım Alanları : Mantolama plastik dübeller, plastik hammaddeden üretilen, uygulanacak binanın, duvar yapısına ve mantolama yalıtım levhasının kalınlığına göre birçok farklı seçenek sunabilen bir donatı malzemesidir. Kullanılan malzeme ve duvarın yapısına göre, basınç miktarı ölçülerek, mantolama yalıtım levhasının her metrakeresine kaç taşıyıcı delik açılacağı belirlenir. Mantolama Dübeli 10cm Mavi Renk: Mavi - Boyu: 10 cm Bina dış cephe ısı yalıtım çalışmalarında, köpük levhaları sabitleyici ve taşıyıcı olarak kullanılan plastik dübellerdir. Uygulama Alanları : Ev ya da iş yeri olarak kullanılan binaların ısı yalıtım uygulamalarında kullanılır. Teknik Özellikler : Plastik hammaddeden üretilir. Uygulanan duvarın cinsine ve köpük malzemenin kalınlığına göre farklı ölçülerde ürünün çeşitleri mevcuttur.

0.57 / Adet

$ 0.04 / Adet

0.04 / Adet

Adet
ÜRÜN AÇIKLAMASI VE ÖZELLİKLERİ

Mantolama Dübeli 10cm Mavi

Kullanım Alanları :


Mantolama plastik dübeller, plastik hammaddeden üretilen, uygulanacak binanın, duvar yapısına ve mantolama yalıtım levhasının kalınlığına göre birçok farklı seçenek sunabilen bir donatı malzemesidir. Kullanılan malzeme ve duvarın yapısına göre, basınç miktarı ölçülerek, mantolama yalıtım levhasının her metrakeresine kaç taşıyıcı delik açılacağı belirlenir.

Mantolama Dübeli 10cm Mavi

Renk: Mavi - Boyu: 10 cm
Bina dış cephe ısı yalıtım çalışmalarında, köpük levhaları sabitleyici ve taşıyıcı olarak kullanılan plastik dübellerdir. 
Uygulama Alanları : Ev ya da iş yeri olarak kullanılan binaların ısı yalıtım uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler : Plastik hammaddeden üretilir. Uygulanan duvarın cinsine ve köpük malzemenin kalınlığına göre farklı ölçülerde ürünün çeşitleri mevcuttur.