Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Kategoriler


GGL İntegra İskandinav Çamı Çatı Penceresi 134X160cm (3076)

Durumu:

Kısa Açıklama

GGL / GGU INTEGRA® çatı pencerelerinin tüm özelliklerine sahip güneş enerjisi ile kumanda edilebilen INTEGRA® Solar, sınırsız enerji kaynağı olan güneş enerjisinden maksimum faydalanmak ve evlerde enerji tasarrufu sağlamak için ideal seçimdir. INTEGRA® Solar pencerenin dış çerçevesinde yer alan solar hücre, penceredeki motora güç vererek çalıştırmaktadır. INTEGRA® Solar pencereler tamamen güneş enerjisi ile çalışmaktadır. GGL SOLAR 2 kat vernikli lamine edilmiş İskandinav çamıdır.

14,918.62 / Adet

$ 1,806.13 / Adet

1,484.44 / Adet

Adet
ÜRÜN AÇIKLAMASI VE ÖZELLİKLERİ

GGL / GGU INTEGRA® çatı pencerelerinin tüm özelliklerine sahip güneş enerjisi ile kumanda edilebilen INTEGRA® Solar, sınırsız enerji kaynağı olan güneş enerjisinden maksimum faydalanmak ve evlerde enerji tasarrufu sağlamak için ideal seçimdir. Solar pencerenin dış çerçevesinde yer alan solar hücre, penceredeki motora güç vererek çalıştırmaktadır.
GGL SOLAR 2 kat vernikli lamine edilmiş İskandinav çamıdır.

SOLAR GGL ve GGU Akıllı çatı penceresi
- Görünmeyen, entegre motor
- Programlanabilir havalandırma
- Kullanıma hazır perde / panjur kontrol mekanizması
- Yağmur sensörü
- Kişisel ayarların kaydedilmesi
- Uzaktan kumanda üzerinde durum görüntüleme
- io-homecontrol® sistemleri ile tam uyum özelliklerine sahiptir.

INTEGRA® Solar pencereler tamamen güneş enerjisi ile çalışmaktadır. Solar motor, şarj edilebilir pil ve pencerenin dış kasasında bulunan solar hücreden oluşan tüm tamamlayıcı parçaları ile bir paket halinde sunulmaktadır. Bu sebep ile herhangi bir kablolamaya ihtiyaç duyulmadan kolayca uygulanabilir.

Montaj Eğimi : Minimum %28 (15° - 90°).

Cam : Model 73: Lamine edilmiş yalıtımlı çift cam (6.4 - 14.5 - 4 mm). Ug değeri 1.1 (Uw değeri tüm pencere için 1.4), ses yalıtımı 35 dB.

VELUX, güvenlik açısından yüksekte bulunan pencereler için Model 73*; güvenlik, ısı ve güneşten korunmak için ise Model 76* cam önermektedir.

Montaj Malzemeleri : Doğru ve sorunsuz montaj için VELUX eteklik ve yalıtım malzemeleri kullanılmalıdır.

Ekstra Konfor : Güvenlik sağlamak, ısı ve ışık miktarını ayarlamak için dekoratif perde seçenekleri, gölgelik ve panjur kullanılabilir.

Yağmur Sensörü : Yağmur sensörü ilk yağmur damlasında, pencereyi otomatik olarak kapatır.

* Model 73 ve 76 : Lamine edilmiş yalıtımlı çift cam. Ug değeri 1.1 (Uw değeri tüm pencereler için 1.4), ses yalıtımı 35 dB.